نشست مشترک مدیرعامل و معاونین توزیع برق گیلان با هیئت رئیسه و اعضا واحدهای صنعتی و تولیدی استان
نشست مشترک مدیرعامل و معاونین توزیع برق گیلان با هیئت رئیسه و اعضا واحدهای صنعتی و تولیدی استان
خزر: نشست هم اندیشی مسعود صادقی خمامی مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هیئت رئیسه و اعضای انجمن بهمراه مدیران ارشد واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای گذر از پیک تابستان برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، صادقی خمامی مدیرعامل شر کت توزیع برق استان ، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع فرهیختگان و کارآفرینان عرصه تولید و صنعت از برگزاری این نشست تقدیرکرد و افزود: همه ساله در دوران اوج بار ناترازی قابل ملاحظه ای بین تولید و مصرف برق در کل کشور وجود دارد که این رقم با توجه به افزایش مشترکین و رشد مصرف، بصورت جاری درحال افزایش است.

وی ضمن تاکید بر اینکه تولید و اشتغال نیروی انسانی، یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را تشکیل می‌دهد،  اظهار داشت: جهت تأمین برق پایدار،حرکت به سوی مدیریت بار شبکه اجتناب ناپذیر است و اجرای طرح رویت پذیری و کنترل پذیری از طریق توسعه لوازم اندازه گیری هوشمند یکی از مهم‌ترین ابزارها برای پیاده‌سازی طرح های مدیریت مصرف می باشد که از سالیان گذشته در دستور کار صنعت برق قرار گرفته و هم اکنون با سرعت بیشتری در استان گیلان درحال پیگیری است.

مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: انعقاد تفاهمنامه با صنایع استان ها بمنظور همگرایی و همراهی صنعت برق و بخش صنعت در گذر از پیک تابستان پیش بینی شده است و اینشرکت آماده است با صنایعی که تعمیرات سالانه خود را در ایام تابستان قرار می دهند مذاکره و تفاهم نماید.

همچنین در این نشست اکبر تطهیری مقدم مدیر اجرایی انجمن مدیران صنایع استان گیلان اظهار داشت: خدمات انجمن مدیران صنایع کشور به جامعه تولید و کارآفرینی و تعامل سازنده با مدیران سازمان ها و نهادها ی دولتی را از افتخارات خود می دانیم .

گفتنی است در این جلسه هم اندیشی، برخی نظرات و چالش های موجود بر سرهمکاری و همراهی جهت گذر از پیک، همچنین برخی نقصان های موجود طی سالیان گذشته از سوی مدیران صنعت حاضر در جلسه ارائه شد و مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت توزیع برق گیلان ضمن استماع نظرات و پاسخگویی به آنها، برخی اقدامات انجام شده از جمله پاداش های همکاری تعلق گرفته به صنایع را در سنوات پیشین تشریح کردند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه بر ارتباط مستقیم و موثر مدیران ارشد توزیع برق گیلان و صنعت استان تاکید و مقرر شد این جلسات بصورت جاری و مداوم برگزار شود.