مطالبات شهرداری از دستگاه های اجرایی حدود ۶۰۰ میلیارد تومان است
مطالبات شهرداری از دستگاه های اجرایی حدود ۶۰۰ میلیارد تومان است
خزر: شهردار رشت با اشاره به مطالبات حدود ۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری رشت از دستگاه های اجرایی گفت: با وصول این مقدار مطالبات، بسیاری از مشکلات مالی طرح های عمرانی در حال اجرای شهرداری برطرف می شود.

به گزارش خزرآنلاین، رحیم شوقی ظهر سه شنبه با همراهی ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت در دیدار نوروزی با استاندار گیلان ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان اظهار کرد: طی سال گذشته با حمایت های بی دریغ اعضای محترم شورای شهر رشت و دستورات و پشتیباتی جنابعالی کارهای خوبی در سطح شهر رشت کلید خورده است.

وی با بیان اینکه ان شاالله امسال با توجه به برنامه های که پیاده سازی شده سال به ثمر رسیدن سیاست های شورا و شهرداری رشت باشد، افزود: تقاضا دارم که این حمایت های شما مستمر باشد چرا که در چند مورد می توانید خیلی کمک حال شهرداری باشید.

شوقی با اشاره به مطالبات حدود ۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری رشت از دستگاه های اجرایی استان تصریح کرد: در صورت وصول این مقدار مطالبات، بسیاری از مشکلات مالی سر راه طرح های عمرانی در حال اجرای شهرداری برطرف می شود.

وی با اشاره به لزوم پرداخت مطالبات از طریق مولد سازی و یا اعتباراتی که قاتون برای این دستگاه ها پیش بینی کرده است، افزود: شهرداری یک نهاد خودگردان است و بودجه مستقلی ندارد بنابراین انتظار می رود که دستگاه ها با پرداخت به موقع مطالبات خود این نهاد خدمت رسان را در ارائه خدمات بهتر یاری دهند.

شهردار رشت با تاکید بر اینکه با دستور استاندار محترم و با همراهی معاونت هماهنگی و امور عمرانی استانداری گیلان و برگزاری یک سری جلسات و بازدید از پروژه های در دست اجرا می توانیم در این بخش سریعتر به ادامه کار بپردازیم، گفت: برای تکمیل تقاطع ها یک سری همکاری های مشترکی با شرکت توزیع برق داریم و مکاتباتی نیز انجام شده و نگاه ویژه شما می تواند خیلی از مشکلات سر راه شهرداری را مرتفع کند.