رونمایی از ۳۵ بسته سرمایه گذاری، تجلیل از دو سرمایه‌گذار موفق و انعقاد تفاهم نامه همکاری
رونمایی از ۳۵ بسته سرمایه گذاری، تجلیل از دو سرمایه‌گذار موفق و انعقاد تفاهم نامه همکاری
در جریان دومین روز از بزرگترین رویداد نمایشگاهی بین المللی کشور،ایران اکسپو ۱۴۰۳، غرفه این منطقه شاهد رونمایی از ۳۵ بسته سرمایه گذاری، تجلیل از دو سرمایه‌گذار موفق و انعقاد یک تفاهم نامه همکاری بود.

براین اساس در دومین روز از نمایشگاه بین‌المللی ایران اکسپو، با حضور حجت اله عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از ۳۵ بسته سرمایه گذاری امکان سنجی شده این منطقه با ارزش ۱۰ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال که در زمینه های صنعتی، بندری، تجاری و گردشگری است رونمایی شد، در نتیجه این رویداد تعداد بسته های سرمایه گذاری نخستین منطقه آزاد شمال کشور به ۱۳۵ بسته افزایش پیدا کرد.

دومین رویداد منطقه آزاد انزلی تجلیل از سرمایه گذار برتر منطقه بود که شامل شرکت سوبار، تولید کننده جت پرینتر و شرکت کوروش پارس، واحد تولیدی لوازم برقی الکترونیک می شد که با حضور مدیرعامل این سازمان توسط دکتر حجت اله عبدالملکی مورد تقدیر قرار گرفتند.

سومین برنامه کاری این سازمان انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با موسسه همیاری سپهر بانک صادرات بود. بنابراین گزارش تفاهم‌نامه منعقده با موسسه همیاری سپهر بانک صادرات دربرگیرنده محورهای همکاری تجاری، صنعتی، گردشگری، بیمه ای، بندری و لجستیک بوده که فی مابین مدیران عامل دو طرف به امضاء رسید.

گفتنی است آخرین رویداد این سازمان پنل تخصصی چرا در منطقه آزاد انزلی سرمایه گذاری کنیم بود که توسط محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان به زبان انگلیسی جهت ارائه به فعالین اقتصادی خارجی حاضر در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴، برگزار شد.