اجرای شعار سالجاری رهبری، آمادگی برای دوران پسا ریل و بهره‌گیری از نظام برنامه ریزی مبتنی بر کار تیمی و هم افزا
اجرای شعار سالجاری رهبری، آمادگی برای دوران پسا ریل و بهره‌گیری از نظام برنامه ریزی مبتنی بر کار تیمی و هم افزا
محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در نخستین جلسه شورای اداری این سازمان،با تبریک تقارن بهار طبیعت و بهار قرآنی مهمترین اولویت های کاری منطقه متبوع خود را شامل اجرای شعار سالجاری رهبری، آمادگی برای دوران پسا ریل و بهره گیری از نظام برنامه ریزی مبتنی بر کار تیمی و هم افزا اعلام کرد.

وی با محکومیت جنایات رژیم صهیونسیتی در غزه، و نسل کشی مردم مظلوم فلسطین؛ از همراهی مجدانه اعضای شورای اداری سازمان قدردانی نمود،و عملکرد نوروز سال‌جاری را یک‌گام به جلو در برنامه‌های نوروزی منطقه آزاد انزلی ارزیابی کرد و اظهار داشت: از نکات جالب برنامه ریزی نوروز ۱۴۰۳ این واقعیت است که چند ماه پیش از بهار جلسات هماهنگی و اقدامات لازم با تکیه بررسی برنامه های سالهای گذشته، در دستور کار قرار گرفت.

سیاهکارزاده با تجزیه و تحلیل مدل های مختلف برنامه ریزی در نظام اداری و برنامه ریزی؛ بهترین مدل برنامه ریزی را، از دل مجموعه و در فضای خرد جمعی عنوان نمود و با تأکید بر اثرات مثبت کار گروهی مبتنی بر روحیه هم افزا و جهادی در برنامه های اجرایی و خدمات رسانی؛ نمونه موفق تکمیل قطعه خط ریلی محدوده منطقه و اقدامات ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر منطقه را بهترین مثال برای این مهم بیان کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهمترین شاخص ارزیابی هر نظام برنامه ریزی را راهبردی و دارای چشم انداز بودن قلمداد کرد و گفت: نظام تهیه و تنظیم ارائه گزارش بخش های مختلف سازمان یکپارچه و در قالبی مشخص جهت اطلاع رسانی عمومی به اجرا در خواهد آمد چراکه این موضوع در برندینگ سازمان موثر خواهد بود.

سیاهکارزاده اجرای شعار سالجاری مقام معظم رهبری، آمادگی برای دوران پسا ریل و بهره گیری از نظام برنامه ریزی مبتنی برکار گروهی را مهمترین اولویت های کاری سازمان متبوع خود در سال ۱۴۰۳ برشمرد و اضافه کرد: باید برای دوران پس از اتصال و فعالیت خط ریلی منطقه آزاد انزلی به شبکه ریلی داخلی آماده بود.

وی در اولویت قرار دادن شعار سال مقام معظم رهبری به عنوان سرلوحه برنامه های کاری منطقه آزاد انزلی حائز اهمیت ازریابی کرد و افزود: تدقیق این مهم که اگر به دنبال جهش تولید و سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد خود با حمایت و حضور مردم هستیم، این مهم چگونه در برنامه های عملیاتی قابل احصاء است، بسیار مهم می باشد.

گفتنی است در ابتدای این نشست معاونین و مدیران سازمان به تشریح عملکرد و برنامه های پیشنهادی خود برای سال ۱۴۰۳ پرداختند.